Інформація

Закарпатський бізнес має нові можливості для розвитку!

Закарпатський бізнес має нові можливості для розвитку!

Фокус-групове дослідження провели  серед представників малих та середніх виробників Закарпаття. Захід відбувся в рамках проекту «Діалог для розвитку», що виконується Установою Агенція Регіонального Розвитку Закарпатської області за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ольга ДЖУГАН
адміністратор платформи проекту «Діалог для Розвитку» Агенції регіонального розвитку Закарпатської області

У нас проект розрахований на три діяльності, перша діяльність це сторення експертної ради при ОДА, яка буде розробляти план виходу закарпатських виробників та бізнесу з наслідків коронакризи, з пандемії, друга наша діяльність — це запуск онлайн маркет-плейсу, це онлайн-платформа для продажу закарпатської продукції, та третя, це створення та просування бренду «Вироблено в Закарпатті» — маркування, брендинг  і інформаційна кампанія з цього приводу.

Закарпатський бізнес зазнав економічних втрат від коронакризи і сьогодні в пошуках моделі виходу з неї. Нові знайомства і зв»язки допомагають спільному просуванню товарів і послуг та становленню на ринку. Це одне з ключових питань, яке об»єднує виробників.

Мирослава КАЧУР
власниця фермерського господарства

Це і нові можливості і нові зв»язки, тому що, на даний момент дуже мало інформації взагалі про магазини в Закарпатті, які б просували якісь інші платформи, тому створення такої платформи, яка буде рекламувати Закарпатті, рекламувати інтернет-магазин в першу чергу це буде дуже добре.

Олександр ШАТАЛОВ
засновник крафтової броварні

Нам цікаво, тому що нам здається, що дуже може бути потужний такий спільний крок, коли ми будемо просувати не кожен сам себе, а коли ми будемо просувати закарпатське, тому що є зацікавленість у всій країні до такого продукту, є імідж у Закарпаття як екологічного регіону,  і ці продукти потрібно спільно просувати і  коли ми кожен будемо це робити узгоджено, то я думаю, що буде більше результату,  то це збільшить і цікавість до наших  продуктів і цікавість до Закарпаття, і  бажання приїхати сюди і бажання придбати продукцію в онлайн, щоб в ситуації, коли ми маємо зараз карантин і обмеження пересування, щоб люди могли у Харкові, у Дніпрі чи у Києві купити закарпатські продукти і розуміти, що це буде якісно, що це буде корисно і що це буде на високому рівні.  

Створення онлайн-платформи для продажу продукції, виробленої на Закарпатті. Формування спільного одноіменного торгового бренду – те, над чим працюють учасники проекту «Діалог для Розвитку».

Людмила Шурковська
тренер, фасилітатор

Я зараз  відповідаю за безпосередньо  технічне завдання по просуванню закарпатських товарів, для того щоб об»єднати всі виклики,  і запропонувати певні рішення, яким чином можна всі ці виклики вирішити для того, щоб збільшити продажі закарпатських товарів саме закарпатських виробників, які б створювали робочі місця у нас, які б не затримувались на складах, а безпосередньо продавались, як якісний, як унікальна така продукція, яка  не має аналогів, ні в Україні, ні в світі.

Обласна влада відкрита до діалогу з бізнесом регіону, тому в межах проекту буде проведено ще декілька зустрічей та створена Експертна Рада при Голові Закарпатської ОДА. Детальна інформація про проект та діяльність Агенції Регіонального розвитку доступна на сторінці Агенції в Фейсбук.

Проект «Діалог для розвитку» організовує Установа «АРР Закарпатської області» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст сюжету є винятковою відповідальністю АРР Закарпатської області та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело. 

Автор: Uzh Inform – 16.09.2020